Dovolená Andalusie

Andalusie má určitě mnoho do sebe. Její atmosféra je velmi vřelá a pohostinná. Kdo se rozhodne v Andalusii strávit dovolenou, rozhodně neprohloupí.

V Andalusii se můžete věnovat jak plážovým radovánkám, tak vysokohorské turistice díky naprosto skvělému a rozličnému terénu. Středozemní moře i Atlantický oceán jsou čisté a nabízejí dlouhé písčité pláže i romantické zátočiny mezi skalisky. Vybrat si můžete hned mezi několika pobřežími. Nejznámější jsou Costa del Sol a Costa de la Luz.

Pohoří Sierra Nevada je pro turisty atraktivní po celý rok, během zimní sezóny si zde můžete skvěle zalyžovat a v létě se projet na koni, kole nebo se jen tak projít vysokohorským terénem. Na jaře je jako stvořená pro turistiku Sierra Morena. Všude kolem jsou rozkvetlé barevné květiny, které Vás doslova okouzlí.

Strávíte-li dovolenou v Andalusii můžete se těšit na spoustu zážitků a hlavně na dokonalé odreagování od každodenních starostí. Úsměvy tamějších obyvatel Vás naladí na úplně jinou vlnu, než jste zvyklí z našich zeměpisných šířek.

Během dovolené můžete pobývat jak v levných ubytovnách, tak i v luxusních a drahých hotelech. Asi největší luxus poskytuje Sevilla jako hlavní město Andalusie. Naproti tomu stojí například Málaga, která má mnoho levných ubytoven a hostelů.

Najdi si svou dovolenou


Odjezd od:Návrat do:
Pouze Last-minute
Pouze First-minute

LAST MINUTE E-MAILEM

Pokud chcete být informováni o aktuální nabídce Last minute zájezdů, vyplňte Váš email.