Dovolená Barcelona

Ať už se v Barceloně chystáte strávit celou dovolenou, nebo pouze jednodenní výlet, máte se rozhodně na co těšit. Toto město má snad od každého něco, a tak si v Barceloně na své přijdou fanoušci sportu zejména fotbalu, nadšenci umění a architektury, věřící, milovníci přírody, pláží, moře, slunce, hudby i tance. Město je opravdu veliké a plné zajímavostí. Zkrátka a dobře před cestou je třeba si udělat plán, nastudovat mapu, zajímavá místa a můžete zvesela vyrazit.

DovolenáBarceloně se nese ve znamení poznávání, sem tam nějaké relaxace, a znovu poznávání. Město je to veliké, a tak určitě nepohrdnete hromadnými dopravními prostředky. Možností je v Barceloně habaděj – tramvaje, metro, autobusy i vlaky. Cestování s těmito prostředky je nejenom rychlé, ale i pohodlné. Dopravní zácpy nejsou jenom u nás v Čechách, ale i ve Španělsku, a tak, kdo využije podzemního metra, má vyhráno. Rozhodne-li se člověk cestovat během dovolené častěji, určitě se mu vyplatí vícedenní jízdenka.

Pokud hledáte ubytování v Barceloně, je třeba si předem ujasnit, co tu hodláte během své dovolené dělat. Kdo plánuje především relaxační dovolenou plnou slunění a koupání, občas doplněnou nějakým výletem, určitě by se měl zajímat o rekreační oblasti v blízkosti Barcelony. Pláže jsou krásné všude, ale co se týká ubytovacích zařízení, na okraji Barcelony seženete velmi atraktivní hotely s množstvím služeb za přijatelnější ceny než v centru. Kdo si svou dovolenou představuje více poznávací, vyplatí se mu ubytování v centru. Za stejný hotel jako na okraji si zde sice připlatíte, ale zato ušetříte za nákladné cestování. Kdo navíc nepotřebuje příliš luxusu, sežene i v centru Barcelony poměrně levné ubytování.

Najdi si svou dovolenou


Odjezd od:Návrat do:
Pouze Last-minute
Pouze First-minute

LAST MINUTE E-MAILEM

Pokud chcete být informováni o aktuální nabídce Last minute zájezdů, vyplňte Váš email.