Tipy na výlet Costa Brava

Rozhodli jste se strávit dovolenou na Costa Brava a zajímá Vás, kam se můžete vydat na výlet? Jednoznačně vyhrává Barcelona. Toto hlavní středisko se může pochlubit opravdovými architektonickými skvosty z dílny Antonia Gaudího. Asi nejznámějším dílem je Sagrada Familia. Na katedrále se pracuje od roku 1882. Stavební práce stále nebyly dokončeny a pár let ještě potrvají. Další Gaudího stavbou je park Güell, který je jedinečný svou mozaikovou výzdobou, nebo bytový dům Casa Mila. Zajímá-li Vás fauna a flora, zajděte do ohromného podmořského muzea. Uvidíte zde například žraloky a různé prapodivné ryby.

Máte-li rádi památky, udělejte si výlet do města Girona. Tamější kostely a katedrály stojí za podívanou. Také se zde budete procházet po starodávných kamenných schodech v romantických a klidných uličkách.

Dětem určitě uděláte radost výletem do zábavního parku Marineland. Nachází se tu velké delfinárium, uvidíte cvičené lvouny i papoušky.

Ve městě Lloret de Mar stojí ohromný Water World. Na obřích skluzavkách, tobogánech a jiných atrakcích si užijí nejen Vaše děti, ale i Vy.

Najdi si svou dovolenou


Odjezd od:Návrat do:
Pouze Last-minute
Pouze First-minute

LAST MINUTE E-MAILEM

Pokud chcete být informováni o aktuální nabídce Last minute zájezdů, vyplňte Váš email.