Dovolená Španělsko

Dovolená ve Španělsku je doslova prozářená sluncem. Potřebujete-li načerpat novou energii, je tohle země přesně pro Vás. Tady je energie všude kolem Vás, ať už je to příroda, umění, hudba, tanec, nebo vřelí lidé.

Do samotného Španělska se jezdí převážně v létě, kdy je podnebí suché a teplé. Z kraje sezóny bývá větrno a k večeru se výrazně ochlazuje. Pokud sem ale plánujete spíše poznávací cestu, bude Vám takovéto počasí naprosto vyhovovat. Není nic hrošího než stát v nesnesitelném horku před památkami a čekat v nekonečné frontě dalších zájemců o prohlídku. To pak člověk potřebuje alespoň pořádný kopeček osvěžující zmrzliny. Na koupání je ale vrcholné období léta tím nejlepším obdobím. Moře má příjemnou teplotu a vy se tak můžete oddávat vodním radovánkám.

Turistická střediska ve Španělsku jsou na vysoké úrovni. Dostane se Vám zde pohodlí a služeb, které o své dovolené žádáte. Ubytování je zprostředkováváno v hotelích různých kategorií, apartmánech, ale i v kempech. Každý si zde může vybrat dle svých požadavků a finančních možností. Vedle široké nabídky ubytovacích zařízení je tu i množství restaurací, barů, diskoték a jiných zábavních podniků. Bez toho by to ani nebylo pravé Španělsko. Uvidíte, že Vaše dovolená ve Španělsku se ponese nejen v duchu odpočinku, ale i v rytmu zábavy.

Pokud celou svou dovolenou nehodláte strávit na pláži, můžete navštěvovat například památky. Spousta zajímavých staveb stojí v hlavním městě Madridu nebo v největším španělském městě Barceloně. Mezi nejvýznamnější památky patří například palác Alhambra v Granadě, Sagrada Familia v Barceloně nebo zámek Escorial v Madridu. Zajímavých míst je tu ale spousty. Děti určitě zaujmou podmořská akvária či delfinária, kterými se v turistických střediscích nešetřilo. Kdo si svou dovolenou bude chtít zpestřit nějakým výletem, určitě se může obrátit na tamější turistické kanceláře, které Vás k zážitkům z těchto míst přiblíží.

Najdi si svou dovolenou


Odjezd od:Návrat do:
Pouze Last-minute
Pouze First-minute

LAST MINUTE E-MAILEM

Pokud chcete být informováni o aktuální nabídce Last minute zájezdů, vyplňte Váš email.