Dovolená Ibiza

Ibiza není oblíbená pouze u mladých a nevybouřených lidí. Též si ji jako místo své dovolené vybírají rodiny s dětmi. Možná je tento ostrov znám jako svět velkolepých party, ale zároveň má úžasnou a klidnou přírodu. Je tu možné nerušeně odpočívat a Vaše děti si dosytnosti užijí stavění hradů z písku a koupání se v moři.

Kdy je nejlepší trávit dovolenou na Ibize? To záleží na tom, co zde hodláte dělat. Pokud se chystáte za mořem nebo na nejlepší hudební a taneční akce, vydejte se sem v letních měsících červen až srpen. Příjemné teplíčko je stálé a rušný život v těchto měsících jenom kvete. Však kluby otvírají v červnu a zavírají v srpnu. Uvidíte tu světové DJs, kteří každoročně přijíždějí, aby představili své nejnovější desky ve stylu house, trance, techno a elektronické hudby. Při vystoupeních nesmí chybět nejnovější technika, zářivé neony, laser show a nadýchaná pěna, kterou jsou tanečníci doslova zaplaveni. Kdo má rád zábavu, zažije tu nejeden východ slunce. Na koho je tohle příliš a raději se o dovolené oddává turistice a poznávání památek, určitě ocení mírné teploty z kraje letní sezóny a klid v ulicích měst.

Co se týká ubytování, Ibiza má spoustu hotelů s širokou nabídkou služeb, bazény, příjemným personálem a stravováním formou all inclusive. Kdo má ale raději více soukromí, může si zde pronajmout apartmán nebo rovnou celý dům. Na ostrově se nachází i pár kempů v blízkosti moře. Každý si zde může vybrat dle toho, co mu o dovolené vyhovuje.

Najdi si svou dovolenou


Odjezd od:Návrat do:
Pouze Last-minute
Pouze First-minute

LAST MINUTE E-MAILEM

Pokud chcete být informováni o aktuální nabídce Last minute zájezdů, vyplňte Váš email.