Tipy na výlet Ibiza

I Ibiza má svá zajímavá místa, kam se můžete během dovolené vypravit na výlet. Jedním z nich je například hlavní město Ibiza (Eivissa), která se může pochlubit překrásným historickým jádrem se starou pevností a hradbami. Vydáte-li se směrem k hlavnímu přístavišti, objevíte zde romantické uličky mezi starými domy, nebo příjemné hospůdky a kavárničky v podhradí.

Kdo se vydá na jih ostrova, narazí na Es Cubelles. Právě zde se nachází nejvyšší vrcholek ostrova Sa Talaia (475 m n. m.), odkud je krásný pohled do okolí a na nedaleký ostrůvek Es Vedra. Ibiza byla dlouhá léta dobývána piráty, což připomínají i pirátské věže.

Pokud máte rádi nakupování, udělejte si výlet do některého z Hippie marketů. Asi největší se nachází v Santa Eulalia. Můžete si zde udělat radost ručně dělanými šperky, oblečením nebo i nějakou tou kresbou na tělo.

Pokud se na Ibizu chystáte za zábavou, máte možnost navštívit spousty hudebních a tanečních klubů, kde se končí až se svítáním. San Antonio nabízí například kluby Es Paradis a Eden, San Rafael – Amnesia a Privilege, Ibiza – Pacha a Space. Vyzkoušejte je i Vy, určitě budete nadšeni.

Najdi si svou dovolenou


Odjezd od:Návrat do:
Pouze Last-minute
Pouze First-minute

LAST MINUTE E-MAILEM

Pokud chcete být informováni o aktuální nabídce Last minute zájezdů, vyplňte Váš email.