Dovolená Mallorca

Mallorca je báječným místem pro strávení poklidné rodinné dovolené. Celé dny se tu můžete povalovat na sluníčku, poslouchat šum přírody a koupat se v osvěžujícím a čistém moři. Vaše děti budou z Mallorky nadšené. Nejen že si budou moci na plážích plácat hrady z jemného písku, ale na ostrově jsou pro ně připraveny četné zábavní atrakce, parky a hotely mají bohaté animační programy. Zkrátka a dobře - Mallorca je rájem dovolených.

V nedávných letech došlo na ostrově k prudkému rozvoji cestovního ruchu. Ve velkém se začaly stavět moderní hotely a spousta turistických zařízení. Málem to neustála příroda, a tak se úřady na Mallorce rozhodly tento turistický boom trochu pozastavit, aby nedošlo k ještě většímu ničení tak půvabné krajiny. S výstavbou nových hotelů se přestalo, ale zato se začaly předělávat stávající historické budovy na parádní ubytovací zařízení. Budete-li chtít v některém z nich strávit dovolenou, můžete se těšit na požitek z pravé atmosféry Španělska.

Na Mallorku není obtížné se dostat. Kousek od hlavního města Palma de Mallorca leží mezinárodní letiště, na které se pravidelně dopravují turisté z celého světa. Možné je využít i trajektovou dopravu, která je ale o něco zdlouhavější. Na ostrově lze cestovat pomocí autobusů i vlaků. Máte-li ale v plánu ostrov poznat co nejlépe, bude pro Vás nejvýhodnější pronajmout si automobil. Ceny nejsou o moc vyšší než u nás. Skalnaté útesy, romantické zálivy a pláže Mallorky jsou opravdu okouzlující a byla by škoda se během dovolené zdržovat pouze na jednom místě. Ve větších městech je také možné zaplatit si vyhlídkovou jízdu ve stařičkém vláčku.

Mallorca jde vstříc i sportům. Můžete si tu zahrát golf, tenis nebo se věnovat potápění, surfování či jízdě na kole. Fantazii se meze nekladou.

Najdi si svou dovolenou


Odjezd od:Návrat do:
Pouze Last-minute
Pouze First-minute

LAST MINUTE E-MAILEM

Pokud chcete být informováni o aktuální nabídce Last minute zájezdů, vyplňte Váš email.