Dovolená Menorca

Na ostrov Menorca se jezdí především za odpočinkem a relaxací. Nachází se tu spousta zákoutí, kde se o dovolené můžete ukrýt a jen tak nerušeně doplňovat životadárnou energii.

Však místní obyvatelé si drží tento ráj klidu zuby nehty. Váží si své země i přírody, to je zřejmé hned na první pohled. Aby nebyla okolní krajina narušována, nesmí se na Menorce stavět výškové budovy. Hotely mají menší kapacity a v dnešní době se jejich výstavba již uklidnila. Nebo se k jejich provozování využívají starší zrekonstruované budovy. Omezením lůžek je omezeno i množství turistů na ostrově. Máte-li rádi o dovolené svůj vlastní prostor, budete na Menorce určitě spokojeni.

Co se týká dopravy. Na Menorku se můžete dostat pohodlně letadlem s přestupem ve Španělsku nebo na Mallorce. Další možností je trajekt. Jelikož ostrov není nijak zvlášť velký, není problém ho během dovolené procestovat celý. Můžete si zde pronajmout například automobil nebo skútr a vydat se za romantickými plážemi nebo do okolních vesniček, kde se seznámíte s životem Menorčanů.

Najdi si svou dovolenou


Odjezd od:Návrat do:
Pouze Last-minute
Pouze First-minute

LAST MINUTE E-MAILEM

Pokud chcete být informováni o aktuální nabídce Last minute zájezdů, vyplňte Váš email.